Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. akceptuję

Grupa Nowy Szpital

Zdrowe szpitale dla pacjentów w całej Polsce

Aktualności

Marta Pióro - Rzecznik prasowy GNS
502 273 465 mpioro@nowyszpital.pl

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.

Nowy Szpital partnerem Przystanku Woodstock 2013-07-25

W Nowym Szpitalu w Kostrzynie ruszyły przygotowania się do Przystanku Woodstock. W czasie trwania Festiwalu, placówka przyjmie kilkaset pacjentów więcej, co wymaga zaangażowania dodatkowych sił i środków. - To dla nas duże wyróżnienie, ale także wyzwanie i odpowiedzialność za bezpieczeństwo zdrowotne uczestników tej Festiwalu – mówi Katarzyna Lebiotkowska, prezes Nowego Szpitala w Kostrzynie. 
 
W czasie trwania imprezy szpital zapewni uczestnikom Festiwalu m.in. całodobową obsługę w ramach poradni chirurgicznej, urazowo-ortopedycznej i dziale pomocy doraźnej czy diagnostykę RTG. Do zadań personelu Nowego Szpitala będzie również należało koordynowanie pracy zespołów ratunkowych i transportu sanitarnego będących w dyspozycji szpitala, współpraca z innymi służbami ratunkowymi i porządkowymi czy utrzymywanie stałej łączności radiowo-telefonicznej ze służbami biorącymi udział w zabezpieczeniu imprezy. 
 
Od 10 lat lat kostrzyńska placówka jest partnerem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która na przełomie lipca i sierpnia organizuje Festiwal Przystanek Woodstock. Tegoroczny XIX Festiwal rozpocznie się 1 sierpnia i zakończy 3. 
powrót